Practice for the Week of July 22nd

Practices are Sunday, July 22nd at 3:00, Tuesday July 24th and Thursday July 26th at 6:00. We had a great time at the Barry County Fair Vault!

5 Replies to “Practice for the Week of July 22nd”

  1. Apk is short form of Android Package Kit. Apk download is a file format that used to install Android apps. You can copy APK file to android device and install it easily. If you want to download some apk files you should be so careful because random websites can be harmful for you. If you are sure that apk file is safe it is okay to download it but there is another risk. Apk file can be corrupted so it can damage your phone’s software. There are websites to check the apk files. Due to these websites you can download safe apk files.

  2. İnsanlar, telefonla konuşma amaçlı olarak faturalı yada hazır kart olarak iki seçenekten birini seçmektedir. Faturalı, adından da anlaşılacağı üzere belli bir ücreti ay sonu ödeme ile alınan hizmetlerdir. Hazır kart olarak adlandırılan sistemde ise, eski adı ile kontör yükleme yöntemleri ile paket alma seçenekleri ile ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde tl yükleme işlemleri sağlayarak insanlar konuşma, sms ya da internet paketleri sahibi olabilmektedir. Ancak toptan kontör alımları sağlandığında ise, çok daha uygun fiyatlar ile tl yükleme işlemlerinin de gerçekleştirilmesine olanak tanınmaktadır. Toptan olarak kontörleri ise, yalnızca fiziki olarak yer alan mağazalar üzerinden değil, internet üzerinden de oldukça kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bunun için ise internet üzerinden toptan kontör gerçekleştirmekte olan sistemlere hızlı bir şekilde göz atabilir ve direkt olarak satın alma işlemleri sağlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise dilediğiniz kadar toptan kontör miktarına da hızlı bir şekilde ulaşma imkanı tanımış olacaksınız. Sizde hemen toptan kontör işlemleri için bizimle iletişime geçebilir ve satın alabilirsiniz.

  3. Yetenek ve beceri gerektirmekte olan hat sanatlarını icra eden ve bu işle uğraşmakta olan kişilere hattat adı verilmektedir. Bunun haricinde herkesin anlayacağı şekilde güzel yazı yazma sanatı olarak da dile getirilebilmektedir. Osmanlıca, arapça ya da farsça gibi harfler ile beraber hattat olarak yer alan kişiler yazı yazmaktadır. Hattat sanatı, birçok farklı malzemeler ve de kalemler ile beraber, sanatsal olarak yer almakta olan bir grafik içerisinde yazılar yazılmaktadır. Bu yazılar, hem estetik hem de oldukça şık bir şekilde görüntü sunabilmektedir. Bu şekilde yapılan yazılar ile beraber hem bireysel hem de kurumsal olarak kullanılabilecek yazı çeşitleri ortaya konulmaktadır. Günümüzde de birçok alan içerisinde yaygın olarak kullanılmakta olan bir yazı sanatı olarak yer almakta olduğunu dile getirebiliriz. hattat olmak isteyen kişiler, hüsni hat sanat olarak adlandırılmakta olan eğitimi edinmesi gerekmektedir. Özellikle bu sanatta, hattat sanatına dair olan birçok sanat inceliği detaylı bir şekilde öğretilmesi amaçlanmaktadır. Eğitimin başarıyla tamamlanmasından sonrasında ise, kişi bir hattat olarak yer alsa da, eğitim hayat boyu devam eder.

  4. Ay evreleri, ay’ın aydınlık yüzü içerisinde dünyadan görünüş biçimleri ile bir ay içerisinde meydana gelen değişiklikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ay, kendi yolu içerisinde devam eder iken sihirli olarak ortaya çıkmakta ve daha sonrasında ortadan kaybolmaktadır. Yeni ay evrelerinden sonrasında ise, saf gümüşlerden yapılmakta olan bir hilal şekli ile beraber büyüme göstererek dolunayı oluşturmaktadır. Daha sonrasında ise tekrardan görünmez evrelerine doğru solma göstermektedir. ay evresi hesaplama işlemleri de, bu gördüğünüz evrelerin hangi gün ve hangi konum içerisinde olduğu durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Böylece hangi günler içerisinde ayın hangi evrede olduğu çok daha iyi bir şekilde anlaşılmış olacaktır. Siz de buna göre bilgilendirme almış olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.